| qlTlp a întrebat:

stiti jocul ala minecraft? uite vreau sa-mi fac un sv si ama ajuns la partea aia cand trebuie sa intru pe site-ul ala 192.168.1.1 dar nu merge ip si parola amandoua sunt admin dar scrie ca parola sau username sunt gresite
eu sunt la un router de la UPC stiti de ce nu-mi merge sa ma loghez?

1 răspuns:
| Robert3918 a răspuns:

Salut, sub router ai o eticheta pe care scrie website password si website name, in cam toate cazurile numele este admin iar parola admin, chiar daca parola router-ului este alta.
Eu iti recomand sa iti faci server cu Ultra-H sau cu aternos este mult mai simplu.