| alexgrasu a întrebat:

vreau sa joc fifa 2007 online in doi cu cineva am incercat de mai multe ori da nu reusesc. dar am auzit ca se poate.de aceea rog pe cei care cunosc sa ma ajute si pe mine si poate chiarsa jucam impreuna.pleass,[dau funda]

2 răspunsuri:
| cornel13 a răspuns:

Trebuie sa ai hamachi sa faci o camera si prietenul tau trebuie sa bage ip tau de la hamachi la contect ip sau ceva de genu in fifa.

| alexgrasu explică:

Habar n-am cei ala cornel oricum mersi de raspuns...dar tot nu reusesc. daca cunosti si poti sami arati adauga in lista id alexmarius54