| Ovidyu54 a întrebat:

vreau si eu un link de unde pot descarca un HACK TRADE functional pentru Metin 2 RO
Fumtaaaaaaaaaaa

2 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Exista asemenea hack facut pentru.DE si.UK insa nu e facut public, a fost doar creeat sa demonstreze ca se poate crea orice hack pentru metin2(si de yang se poate creea doar ca nu va fi public niciodata).

| AlbertG a răspuns:

Vezi ca daca joci cu CODURI o sa ai BAN permanent sau BAN temporar. Pe metin2RO sunt niste GM neseriosi, aveam lv 35 cal armat RIB+5 paguba medie 31% si faceam si nunta, mai aveam si 985k si Mi-a dat BAN degeaba, n-am avut cod. Am vorbit cu GM de pe server si el imi zice : -Ti-am dat BAN pentru ca te-ai logat pe un SITE neoficial. Auzi si tu pentru asta imi da BAN. Dar BAN e TEMPORAR contul a fost banat pe data de 3 IULIE 2009 la ora 3:55. Si BAN mi-a dat pana pe data de 20.10. 2020 ora 23:30. PENTRU ASTA MI-A dat BAN pentru ca m-am logat pe un SITE neoficial? Ce prostie, ti-am spus GM neseriosi. Si nu juca si tu cu HACK iti da BAN si tie ai grija. Eu n-am jucat cu COD.