| xTreMFightx a întrebat:

Ziceti-mi si mie de unde pot descarca FishBoot pentru. Metin2...dar sa fie bun si sa nu aiba virusi.....sau un Patch in care sunt mai multe Coduri! Daca puteti dati si site-ul! (funda+vot)

2 răspunsuri:
| FoXxEr a răspuns:

Salut! E cam greu de gasit FishBoot sau alte "Hackuri"de Metin2...pot sa iti dau un Site sunt multe hackuri si nu's virusate! http://metin2hack.myforum.ro/hack-uri-metin2-vf14.html

| Georgescu_Albert_1995 a răspuns:

Cel mai bun fishbot sau pack care il poti gasi il gasesti pe mymetin hackuri detoate funda plzz