| numepublic20000 a întrebat:

Sallut caut o comunitate de cs noua pe care imi puteti da administrator si va pot ajuta la posturi, oameni

84 răspunsuri:
| wwwFastCsRo a răspuns:

Www.FastCs.Ro M.G cel putin iti pot da. Sunt DarkOne pe forum.
Cea mai tare comunitate din lume. Cautam staff activ si servere de counter-strike, sa:mp, minecraft, teamspeak3, modern warfare 3.
Oferim dns gratuit : nume.furios.ro
asistenta
si moderator pe sectiunea serverului
www.FastCs.Ro.

| daNNNr1 a răspuns:

Hai pe www.csinfinity.ro/forum/ Ofer eu Administrator si caut Servere CS/Staff | add: danny_cs_infinity@yahoo.com

| Andrey_Alexutzzu_1998 a răspuns:

Cauti o comunitate serioasa si de lunga durata? Comunitatea Mascatii.ro iti sta la dispozitie! Vrei nu vrei, tot la noi ajungi!

Comunitatea Mascatii recruteaza:

- Servere CS 1.6
- servere SA:MP
- Servere Minecraft
- Servere L4D2 / TF2
- clanuri (in viitorul apropiat)

Recrutam staff:

- Moderatori
- Designeri

Comunitatea noastra pune la dispozitia serverelor:

-DNS: NUME. Mascatii.ro
-Categorie inclusa pe forum.
-Acces total la categoria dvs.
-Gradul Manager Server
-Accese de moderare.
-Support Tehnic 24/7
-Optimizare Server
-Scriptare / Modificare Plugin-uri
-Fixarea eventuala a serverului (depinde de joc)
-Sugestii.

| Regheton2013 a răspuns:

Www.Hellstrike.ro - intra si demonstreaza-mi ce poti ce calitati sau experienta ai, si in fuctie de exp ta iti vom da grad :)

| tpuuser41 a răspuns:

Www.csclasic.ro - Counter-Strike Clasic
Găzduim servere de Counter-Strike, Afiliăm servere de CS/CSS/CSGO/HL.
Mai multe informații pe forum: www.csclasic.ro/forum sau la ID-ul de messenger csclasic@yahoo.com

| Dorcea_Ionut_1997 a răspuns:

Salut,hai pe această comunitate www.maxcs.16mb.com
Căutăm staff!
Faci Cerere De Moderator Global și îți dau și dacă aduci membri și faci posturi iei up la Administrator.
Avem deja 2 server și 20 membri.
Oferim DNS Nume.MaxCs.Ro sau Nume.MaxCs.com

| Dorcea_Ionut_1997 a răspuns:

Salut,vă recomand să veniți pe această comunitate: www.liongame.ro/forum

*Căutăm Staff Activ, Matur și cu experiență

*Este o comunitate de durată și serioasă

| skeletons a răspuns:

Salut! Te plictisesti? Poftim un leac sa iti revii;) Scapa de stres si vino si distreaza-te cu noi http://koogers.ro Suntem in cautare de : (*) Staff activ (*) (*) Servere (*) (*) Clanuri (*) Joaca-te pe unul dintre serverele noastre: ZM.KOOGERS.RO mod zombie xp (Admini cerere) CS.KOOGERS.RO mod clasic+shop menu (Admini cerere) SIBIU.KOOGERS.RO mod clasic (In cautare de admini) FURIEN.KOOGERS.RO mod furien (se cauta admini) Intra si tu pe cea mai tare comunitate de gaming. Da mass-ul acesta mai departe daca vrei sa imi dovedesti ca imi esti prieten :) (*)

| Ilie_Cristi_1987 a răspuns:

Am eu o comunitate de cs, in ea sunt inscrise 1 svr de cs si unu de samp
Y! M : cristiilie83

| Avytza_Avy_1998 a răspuns:

Jucausii Community caută staff activ si servere de orice tip! Suntem o comunitate noua cu platformă IPB, avem 3 servere de CS 1.6, o sa avem si multe altele. Te astept si pe tine, chiar am nevoie de staff. www.jucausii.org/forum! Daca vrei sa discutăm in particular Y! M: cena_flavius9

| bluegaming a răspuns:

Http://Www.BlueGaminG.Ro

Cautam admini, manageri cs 1.6, cs:go, acordam premii in licente STEAM CS:GO si CS 1.6

CsGo.BlueGaming.Ro

Cs.BlueGaminG.Ro

| MaSaLky a răspuns:

Salut. As vrea sa va prezint comunitatea mea.

Comunitatea Cs.Aimers.Ro /www.aimers.ro/forum este deschisa recent.
Momentan 150 de membri pe forum si 1200 de posturi.
Suntem o comunitate serioasa in cautare de Designeri, Admini capabili, Co-Owneri(care sa ajute la plata serverului).
90% din adminii nostri sunt STEAM ON.
Comunitatea www.aimers.ro/forum recruteaza servere de orice mod intrati pe forum pentru a afla mai multe.

Ce oferim noi:

- DNS Nume.Aimers.Ro
- Sectiune + Categorie pe forum
- Moderator la sectiunea si categoriile respective
- Cand un server este full jucatorii care incearca sa se conecteze vor fii redirectionati pe serverul tau
- BanList monitorizat
-Addons gata facut, sau ajutor din partea noastra pentru a creea addonsu' dorit.

Cautam :

-CO-OWNERI - 4 EURO/LUNA Adica 20 de lei. Nu cred ca este exagerat
-Restul adminelor se vor da pe ore jucate, implicare/seriozitate (VARSTA MINIMA 16 ANI)
-ADMINI SERIOSI CU EXPERIENTA SI DE PREFERAT STEAM ON
-CLANURI
-PARTENERIAT CU ALTE COMUNITATI
-SERVERE DE ORICE MOD

Noi incercam sa facem o comunitate frumoasa si unita, daca unul din voi vrea sa ni se alature este bine venit.
Daca unul din voi a dat gres cu un server de counter-strike puteti veni cu tot cu STAFF pe cs.aimers.ro
Toti banii luati de pe admine se vor duce in server/boost/dropuri/redirecte nu in buzunarele noastre.
Pentru orice intrebare sau nelamurire ma contactati pe id-ul danny.mashala@yahoo.com sau Steam : mihai1009/STEAM_0:1:38199483

Va astept pe svr

Cs.Aimers.Ro - Clasic Mod.

have fun and good luck!

| CrIsTiaNNNNN a răspuns:

Hai pe http://radioclubfitza.com.Cautam staff, sv de cs/samp si clanuri!

| Boss_Vasi_Vasi_1991 a răspuns:

Raspunsul tIti propun comunitatea mea http://vsp.zz.mu comunitate foarte smechera ii in cautare de : plaieri, sv de cs, clanuri, moderatori, administratori, @SeaT23 daca vrei vino pe comunitatea mea si convinge-te cat de smechera este si vo propun la toti de aici care sunteti captivi pe forumuri din astea praf veniti pe al meu si o propun la niste admini care au experienta si care au grade mici pe forumurile care faceti voi reclama;) si nu-i forumgratuit! Ii IPB (IP-Board) si in ultimul rand cautam foarte multi Designeri adica GFX Teamcare au experienta in photoshop cs6
au aici...

| Florin_Lascus_1997 a răspuns:

Http://justgame.ro/ Va asteptam in numar cat mai mare

| NiceBlue31 a răspuns:

Hai pe forumul meu este nou si cautam membri, moderator etc. Link: http://cspblood.url.ph/forum/

| Bulgaru_Silviu_1988 a răspuns:

Http://drogati.tk/forum/ e comunitate noua avem cateva servere dar e o echipa primitoare si sociabila!
ma puteti contacta la id de mess Silviu_bulgaru1288

| Bulgaru_Silviu_1988 a răspuns:

Www.irealGame.ro cea mai tare comunitate!

| Lumi_Foarte_Aproape_Sfârșitul_1999 a răspuns:

Salut am eu forum l-am facut chiar acum 3 zile uite aicia link-ul http://cs-gaming-ro.forumgratuit.ro daca vrei sa-ti dau administrator mai intai imi spui ce sti sa facii ok MA gasesti pe Facebook Eugen Serban am o floare rosie ca poza de profill sau imi lasi mesaj pe forum daca iti faci cont salut!

| Lumi_Foarte_Aproape_Sfârșitul_1999 a răspuns:

Intrati pe serverul meu de cs uitati IP:PORT 5.83.43.215:27015 Eveniment Admine Free pe (50) de ore jucate pe Server Mai multe detalii pe, Forum http://cs-gaming-ro.forumgratuit.ro

| eXoticCSW a răspuns:

Http://ruls2.tk/forum/ Comunitate noua! Cautam membri si staff activ! designeri, moderatori, g.moderatori si administratori capabili! Vino acum si nu vei regreta! ajuta-ne cu un mass! Rapper# http://ruls2.tk/forum/

| HD_Andrei_2000 a răspuns:

Vino pe KillahGaming.Tk
Cautam:
-1 Administrator
-3 Super-Moderatori
-9 Moderatori

MODERATOR FREE!

Daca ai un server de SA:MP, CS 1.6, MINECRAFT, TS3 iti oferim:

-Support tehnic.
-DNS: Nume. KillahGaming.Tk
-Gradul Manager Server
-Mai mult respect din fata tuturor membrilor si staff-ului
-Va stam la dispozitie 24/7
-Categoriile alese pot fi sterse / adaugate /editate oricand
-Member Title Fondator Nume. KillahGaming.Tk
-Mega - Banner (INCLUS)!

Iti dau Administrator.

| ruleplay a răspuns:

Cauti o comunitate de lunga durata?
Ne-ai gasit.Hai si tu pe ruleplay.com
Cautam sv staff activ
Va asteptam!

| ZeXSemi a răspuns:

Www.csfraguri.ro
Echipa CsFraguri va asteapta cu bratele deschise!

| royalstrike a răspuns:

Cautam moderatorii|designeri, membrii

www.royalstrike.in

| gtastarro a răspuns:

Comunitate de gaming infiintata in anul 2014 va asteapta cu mare drag sa deveniti membru al acesteia. Accesati www.gtastar.ro daca vreti sa va inregistrati sau accesati serverul de samp rpg.gtastar.ro.

Serverul este unul unic, are 19 factiuni, dintre care acestea sunt:
-Police Departament
-FBI
-National Guard
-Paramedic
-Mafia Corleone
-Mafia Cuneo
-Mayor
-Hitman Agency
-News Reporters
-Taxi Company
-School Instructors
-Mafia Yakuza
-Mafia Tattaglia
-Mafia Barzini
-Mafia Stracci
-Mechanic Company
-Mafia Vagos(nou fondata)
-Mafia Sindaco(nou fondata)
-Mafia Vietnamese Boys(nou fondata)

Avem o gama variata de joburi cu care poti face bani simplu si usor. Poti detine 3 masini + barca, avion, elicopter, iar daca achizitionezi cont vip mai poti cumpara inca trei masini.
Cei care doresc helper il pot obtine foarte usor aducand 5 jucatori(activi). Serverul nostru are in medie 50 jucatori online constant.

| SB_FC_1989 a răspuns:

Te invit și pe tine pe Expend Community
-Recrutăm servere de orice tip
-Recrutăm staff:
• 2 Super-Moderatori
• 8 Moderatori
• 5 Designeri
Te aștept și pe tine www.Expend.ro