| GeorgeCiorba a întrebat:

Am cumparat recent Euro Truck Simulator 2 de pe Steam ca tot a fost reducere si cand imi intra in joc in pagina de (incarcare misiune) daca pot spune asa, imi da eroare.Am incercat cu versiunea Demo si merge impecabil... aveti idee cum le pot imperechea(ma refer la Demo sa il instalez si dupa sa il activez cu steam-ul...)cum s-ar putea? Multumesc de raspuns.

1 răspuns:
| AlleXuSS a răspuns:

Salut spui ca dupa ce alegi misiunea de transport iti da eroare sau? incearca asta https://www.youtube.com/watch?v=4tTMRLhN72U