| gson52250 a întrebat:

Salut, am inceput sa joc Metin2 Ro... da acum. dupa atata timp de cand a aparut.
Joc de aseara ( pe serverul Romania )
Si mi-am ales ninja pe lupte apropiere... nu prea sunt familiar cu jocul si toate alea... am facut lvl 26 dar mor destul de repede ma puteti ajuta?
Cu orice!
Sfaturi, iteme boost numele meu este : he0x
In mare cam stiu ce arme sa folosesc dar la scuturi, papuci, cercei etc nu am habar.
Astept ajutorul vostru!
Va rog.

1 răspuns:
| Darky000 a răspuns:

Sincer nu se mai merita sa incepi pe metin2 ro. S-au bagat prea multe prostii, daca nu donezi macar 100$ nu ai nicio sansa sa fi cineva pe jocul ala, La lv 26 se creste in Bakra, Acum, nu stiu ce iteme ai pe tine, Dar ar trebui sa iti faci armura de lv 26 macar +5+6 si scutu de lv 21 (pentahon) de 6-7. Casa stii si tu, Ca ninja trebuie sa maxezi DEX, dupa vitalitatea daca vrei sa rezistit, Daca rezisti deja ti-as sugera sa bagi DEX si dupa str.
Ce-i mai buni cercei sunt aia de Abanos, ( dar inca nu ai level pentru iei ) colier de aur. si bratara de argint (poti sa ai itemele astea daca faci misiuni). Bafta