| Juspekay a întrebat:

Am instalat jocul Test Drive Unlimited, iar cand incerc sa intru in joc, imi apare o eroare " Test Drive Unlimited has stopped working" Cum pot scapa de ea si sa fac jocul sa imi ruleze? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Alexuţ02 a răspuns:

Salut, cred ca iti lipseste ceva din dosarul jocului ma gandesc, habar nu am, nu am avut jocul. dar ma gandesc ca asta poate e problema, ori nu e instalat corect, incearca cu Run of administrator.