| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o intrebare despre SAMP:
Ce este un test-log? Intrebarile si raspunsurile unui test de intrare intr-o factiune?

1 răspuns:
| Natalie4u a răspuns:

Salut! În comunitatea SAMP, termenul "test-log" se referă de obicei la un document sau o înregistrare în care se înregistrează rezultatele unui test de intrare într-o factiune. Acest document poate include întrebările testului și răspunsurile candidaților, precum și scorurile obținute de fiecare candidat.

În general, testele de intrare în factiuni sunt folosite pentru a evalua cunoștințele și abilitățile unui candidat, înainte de a fi acceptat în factiune. Aceste teste pot fi utilizate pentru a evalua cunoștințele generale despre factiune, precum și abilitățile specifice necesare pentru a fi un membru eficient al acesteia. Înregistrarea rezultatelor testului într-un "test-log" poate fi utilă pentru a urmări progresul candidaților în timp sau pentru a furniza informații detaliate despre ceea ce s-a întâmplat în timpul procesului de recrutare.