| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am o problema cu jocul Assassin's Creed 3...
http://www.youtube.com/watch?v=IVJ8G7b8MP4

Sunt la prima misiune pe vapor, iar la minutul 24:35 când vreau sa trag exact acolo unde cere, îmi sare ținta, dar nu îmi apare nici ca în video. Adică acel cerc alb și când îl arata doar pe tunar(sau ce e)

Nu pot sa trec de misiune ce as face, Îmi sare pur și simplu ținta când ma apropri de locul unde trebuie sa trag.Ce pot sa fac?
Mulțumesc!

1 răspuns:
| Rando a răspuns:

Updateaza jocul pentru ca s-ar putea sa fie un bug sau restarteaza misiunea.