| DiamonDz a întrebat:

Salut, Am o problema in legatura cu PC-ul. De fiecare data cand dau pe un videoclip pe net, sta 2-3 secunde si se blocheaza mausul si se da rr la pc. Tot asa face si cand vreau sa copiez un fisier in altul, dau copy si cand ajung in fisierul in care vrea sa il pun, dau paste si se blocheaza. Deci nu functioneaza, am windows XP, l-am reinstalat si tot asa face. Va rog frumos din suflet sa ma ajutati. Dau funda

1 răspuns:
| plasty01 a răspuns:

Incearca alt windows...iar daca pc-ul iti suporta windows 7, foloseste`l pentru ca e un windopws bun.