| George_Silviu_1999_6FpH a întrebat:

Salut, am și eu o întrebare, pot găsi un laptop decent pana in 17 milioane? Care sa ducă jocuri decent, un lol, cs go, dacă e posibil, deși nu cred, dead by daylight. Ce am găsit mai bun e asta, dacă puteți sa dați și o părere https://www.pcgarage.ro/......iron-grey/

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Milioanele -vechi au iesit din uz acum 10 ani, de atunci nu se mai folosesc banii vechi si nu cred ca vinde cineva pe bani iesiti din uz.

In ziua de azi se folosesc leii (ron).

| mihai69 a răspuns:

Poți să găsești, dacă o să cauți la firme ce vând laptopuri refurbished.
La banii ăia, cred că poți lua chiar și un i7, dacă nu - sigur i5 binișor echipat.
====
Oarecum offtopic: @Anestezia... LASĂ-NEeeee!