| Radu_Croitoru_2000 a întrebat:

Salut am si eu o problema de curand mi-am instalat windows-ul si cand vreau sa intru pe internet explorer imi spune
There is a problem with this website security cercificate.. va rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
| FieraruDinMap2 a răspuns:

Sunt 2 posibilitati: ori nu ai conexiune prea buna la internet ori fiindca ti-ai reinstalat Windows-ul nu ai instalat driverele(cauta tutorial pe yt)

Răspuns utilizator avertizat
| marian5693 a răspuns:

Internet explorer da destul de des genul asta de avertismente, indiferent de site. Iti recomand sa iti instalezi google chrome, o sa scapi de chestia asta