| Andrei_Daniel_2001 a întrebat:

Salut,am vrut azi sa fac un stream pe Youtube cu OBS classic....primele 15 minute a mers si eu am dat restart la PC pentru ca aveam lag si cand am vrut sa intru pe OBS classic nu m-a mai lasat sa intru, am dezinstalat si instalat iar OBS classic si tot nu a mers...ce pot face?

1 răspuns:
| PainTech a răspuns:

Ai sters ramasitele OBS-ului din registrii? Incearca modul de compatibilitate si run as administrator. Asigura-te daca nu cumva functioneaza vreun proces ramas de la OBS.