| Vlad_Vladhockey_1910 a întrebat:

Salut,as vrea sa imi spuneti niste jocuri post apocaliptice in afara de rage,seria fallout, seria stalker, fallen earth si metro 2033.Acet gen de jocuri este preferatul meu...deci daca stiti vreunul... spuneti P.S.:jocurile sa fie pentru pc...multumesc

2 răspunsuri:
| Meheツ a răspuns:

Spec Ops : the line ( e un joc ft misto joci in dubai dupa o catastrofa gen apocaliptica)

Darksiders 1-2

pot sati mai dau exemple cu catastrofe si chestii... apocalipse... nu prea sunt big grin

| marian5946 a răspuns:

Dark sector 2