| Ionuttzwar a întrebat:

Salut caut si eu un server de cs deathrun + respawn sa fie cat de cat misto
dr.aiurea.net nu merge si ma fwte cand merge cand nu,,
aplhazone si altele sunt facekuri sau deathrun v3 caut unu cu respawn si knifemod dau funda primului care imi da unu misto

Răspuns Câştigător
| Zo0omy a răspuns:

Sall eu joc pe dr.proserver.ro. Funda?

3 răspunsuri:
| Spirithire a răspuns:

Nu stiu servere cu respawn, dar dr.webtcf.ro ...dr.goodcs.ro

| Ionuttzwar explică:

Cu respawn ba nai mai auzit?

| MariooDeathRun a răspuns:

Cauti un Server de Death-run? Esti dispus sa donezi; O? Atunci locu tau este printre noi. Suntem o comunitate prietenoasa. Esti dispus sa donezi? Atunci add la Geabamario, sau dndsimon ( Vodafone- Orange - Cosmote ). Serverul este nou deschis. Admini excelenti de buni si experimentati : Owneri serverului sunt : Starr ^ Marioo. Adica euu Sii SpawN- Noi am depus ff multa munca pentru a face acest server
- Connect 79.113.231.135:27015 ( Server Off Momentand., il voi redeschide peste cateva ore sau maine depinde de celalat Owner. :)
- Toti admini sunt obligati s-a aive cont pe Forum : http://dr-playthegame.tequilaforum.net/
; o