| timelord a întrebat:

ce jocuri cu avioane (nu miniclipuri) puteti sa-mi recomandati, am mansa si nu am jocuri dar in afara de tom claisy's HAWX2 dau funda pentru primul care imi da un raspuns folositorhappy

Răspuns Câştigător
| Klosed a răspuns:

Pai ai mai multe alternative : Jetfighter2015 daca vrei un joc putin in viitor, ai mai putea incerca IL-2 Sturmovik: 1946, Flight Simulator X, Tom Clancy's H.A.W.X. (primul din serie), Dicta Boelcke (care o sa-ti fie mai greu sa-l gasesti), sau ai putea incerca anumite simulatoare care se petrec in spatiu, dar aia-i alta poveste. Ziceai ca dai funda?

1 răspuns:
| Rares_Tarta_1995 a răspuns:

Eu zic ca mai bine merge un, Ace Combat Assault Horizon Enhanced Edition. Seamana mai mult.