| Florin_Bogdan_1991 a întrebat:

Salut cine ma poate ajuta si pe mine cu drivere laptop Asus x54h vreau cd original cine are modelul acesta de laptop sa imi dea si mie driverele pe net gasesc numai prosti si nu se nimeresc toate

1 răspuns:
| Kreatoru a răspuns:

Http://www.3dpchip.com/3dpchip/3dp/chip_down_ro.php Descarca asta
instructiuni:
1. Dai jos pe ultima versiune
2dai download asttepti sa se descarce il instalezi si dupa o sa intri in el si iti apare acum ceva gen Video audio si tot asa si dai pe fiecare (iti da drivere pcului tau nu trebuie cautate) ti le descarci si apropo o sa vezi undeva pe jos Windows/vista xp sau Windows 7/8 setezi windowsul pe care il ai si pe cati biti ii ai si dupa fiecare driver instalat dai restart :D sper ca te-am ajutat