| InHmYn3ER a întrebat:

cine stie un hack de metin2 ro de yang level bot sau de facut iteme +9 FUNDA

3 răspunsuri:
| 1DobreMihai1 a răspuns:

Din cate stiu eu nu exista un hack pentru metin2.ro funcional deocamdata.
A exista si cred ca acum se lucreaza la altele dar in momentul asta nu exista...

| CodrinValentin a răspuns:

EXISTA HACK ( LURE, REd, Blue, bate singur) necro_codrin@yahoo.com

| Orlando_Sandu_1976 a răspuns:

Http://www.fileshare.ro/e30149446 Este facut de banjo pentru ro are de toate. Ceea ce il face special este ca pe private functioneaza si 3x dmg si trade hack. Sper ca te-am ajutat.