| WeeD a întrebat:

Salut,

Cred ca ati auzit de comunitatea Prostrike.net. Daca va intrebati de unde, ce, de unde a aparut s. a va voi prezenta cateva detalii :

Comunitatea Prostike.net este o comunitate de gaming, in special Counter - Strike.

Pentru cei care isi afiliaza serverele aici oferim :

-Redirecte + Evidenta

-Categorie + Moderator in categoria respectiva

-Suport servere

Va asteptam!

www.prostrike.net
cs.prostrike.net
dr.prostrike.net
legends.prostrike.net
zm.prostrike.net
bestial.prostrike.net
west.prostrike.net
obb.prostrike.net :X
war3ft.prostrike.net
war.prostrike.net

2 răspunsuri:
| matrix09 a răspuns:

Aceasta postare este ilegala! Du-te si fa-ti reclama pe alte siteuri sau pe youtube cu un video dar nu aici! Aici este o comunitate de intrebari!

| QeUz a răspuns:

Esti foarte ingust la minte daca u pe un site cu intrebari si raspunsuri faci reclama la comunitatea ta de cacao du-te si fa asta pe alte svr sau pe google da nu aici mai incultule.