| bodo1234 a întrebat:

Salut cum imi fac si eu cont pe aion free to play ca azi suntem in 28laughing astept raspuns cat mai repede multamhappy

Răspuns Câştigător
| sadboy a răspuns:

Sal, si eu astept sa imi fac cont, insa nu merge site-ul lor datorita traficului foarte mare(asa e la inceput). asteapta si mai incearca pana prinzi o intrare laughing bafta

3 răspunsuri:
| bodo1234 explică:

Pai care e site ul lor? aionfreetoplay.com? daca e asta merge da am citit p net ca trebuie sa faci la gameforce

| mihaimos3 a răspuns:

Dar numa astazi e free to play sau e tot timpul?

| bodo1234 explică:

O sa fie mereu