| Catalinutza05 a întrebat:

Daca stiti niste programe tari de editat poze (in afara de PhotoScape) sa-mi dati si mie va rog si daca se poate si site-uri de descarcat programele.Ms:*

1 răspuns:
| RwkY a răspuns:

Incearca paint.net, e simplu, si usor, rezultate moderne si rapide :D

mai este

http://www.nikonusa.com/......-NX-2.html

am auzit ca e bun, din pacate nu am bani sa il cumpar, dar nici nu am avut timp sa caut o versiune pentru testare.

Mai e Photoshop, dar la fel, cu bani, poti sa il descarci ca sa il testezi, de pe softpedia.