| serban_1884 a întrebat:

big grinAm o comunitate de jocuri onlinehee hee " RomaniaCommunity "si as vrea sa va intreb daca nu aveti sv de cs/samp..."-? etc sa intrati la noi in comunitate? mersibig grin

Răspuns Câştigător
| Arthur1035 a răspuns:

Am eu un server de samp acum nou facut voi intra la tine in comunitate

3 răspunsuri:
| serban_1884 explică:

Aporpo am uitat sa va las forumul =)) scuze http://romaniacommunity.freeforums.org/ :">

| serban_1884 explică:

Ok contacteaza-ma la id serban.serban23

| Memet_Alan_1990 a răspuns:

Am si eu un server de samp si vreau sa intru cu el in comunitate la tine