| Adrian926a a întrebat:

Dati-mi si mie o lista de jocuri care pot fi cumparate de pe steam si merita jucate online sau singleplayer, dati cat mai multe, vreau sa am de unde alege. Jocurile sa nu fie gratis, vreau sa le cumpar, daca stiti si jocuri gratis mai bune e ok dati-le si pe acelea. Multumesc!
Funda!

6 răspunsuri:
| Spionasul007 a răspuns:

Ar fi overwatch, cs go, team fortress 2 care se joaca la ora actuala lol depinde de gusturile tale

| RainbowD a răspuns:

1) Hello Neighbour
2) Watch Dog 2
3) Dying Light
4) Battlefield 1
5) GTA V
6) Hitman 2016
7) Counter Strike Global Ofense
8) Infestation: The New Z
9) Day Z

| Adrian926a explică:

Dati-mi va rog numai jocuri care se pot cumpara de pe steam, mi-as fi dorit sa fie si seria battlefield pe steam, sau toate jocurile de la EA.

| August99 a răspuns:

Counter Strike Global Offensive, Watch Dogs 2, Mafia 2/3, Rocket League, The Division, GTA V, Hitman, Call of Duty, Sniper Ghost Warrior 2, Payday 2, Euro Truck Simulator 2, Mortal Kombat X, The Sims 3, Skyrim, The Witcher, Fallout 3/4

| Adrian926a explică:

Deja am aceste jocuri cumparate
Counter-Strike: Global Offensive
Battlefield: Bad Company 2
Sniper: Ghost Warrior 2
Team Fortress 2
Sniper Elite 3
Saints Row IV
Mafia II

| TheKingBacca a răspuns:

1) Dead by Daylight
2) Counter Strike: 1.6
3) Counter Strike: S
4) Counter Strike: Online
5) Counter Strike: Global Offensive
6) Hello, Neighbor!
7) Paladins
8) Overwatch [nu e pe Steam]
9) Team Fortress 2
10) Watch Dogs
11) Watch Dogs 2
12) Viscera Cleanup Detail
13) Fallout 4
14) Dota 2
15) Planet Coaster
16) Rocket League
17) Warframe
18) Grand Theft Auto: V
19) Grand Theft Auto: IV
20) Life is Strange

20 jocuri, sper ca-ti ajung.