| CosminIonut77 a întrebat:

Salut, de ce nu imi merge Minecraft? Am si java am tot ce trebuie dar cand intru in el pe versiunile 1.11.2/1.11/1.10.2/1.10 nu merge niciun server dar prietenilor mei le merge

2 răspunsuri:
| Gerard9965 a răspuns:

Http://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/minecraft/11356

Vezi aici daca merge. Eu mi-a luat un PC si nu imi merge, la fel ca tie

| CosminIonut77 explică:

Minecraft-ul imi merge in general chiar si in 300 FPS doar ca pe versiunile mentionate mai sus nu imi merge