| Fortemax a întrebat:

De ceva vreme nu imi mai apare shortcut-ul de la counter-strike pe desktop (cs 1.6 de pe steam). Am intrat la proprietai si am dat creare shortcut dar imi spune ca exista deja una pe desktop desi nu este. Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| Snape_Anna_1998 a răspuns:

Întră în My Computer->Tools->Folder Options->View. Caută opţiunea 'Show hidden files and folders' şi selecteaz-o. Atunci ar trebui să-ţi apară toate programele/fişierele ascunse. Cred că şi shortcut-ul tău e ascuns thinking Dacă îţi apare după ce faci asta, dă click dreapta pe el, intră la Properties şi ai să găseşti în partea de jos ceva de genul "○Read-only ○ Hidden" şi selecrează Read-only. Ar trebui să meargă. Sper că te-am ajutat!