| Bestie_Allex_1997 a întrebat:

Salut,
De curand,cu niste prieteni,am facut un server de Minecraft pe care vrem sa il hostam!
Am gasit un site care are preturi mici de hosting,dar plata se poate face prin Paypal,iar eu/noi nu putem baga bani in paypal,deoarece nu avem card [suntem minori].

Intrebarea: Stiti vreau site care hosteaza server de Minecraft,cu preturi ieftine,care sa pot sa platesc prin SMS.

Dau funda la site-ul care are un pret bun si plata cu SMS!
Va rog, cat mai multe site-uri si cat mai repede!

1 răspuns:
| Mariussssssss a răspuns:

Salut. Iti pot oferi eu hosting de minecraft prin sms cu control panel si FTP. Contacteaza ma pe skype: aglitoiu.marius