| TeDy_5844 a întrebat:

Este Extrem de urgent! Cum se fac drift-urile in SAMP? :S Vreau neaparat sa stiu; dar cu Elegy! un video sau un tutorial orice! Dar va rog sa fie calumea! nu primul video pe care-l gasiti. post! Vreau sa invat cu ELEGY! sa fac drift-uri lungi si corecte cu ELEGY! va rog tare mult! Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| alexy19a a răspuns:

Poi eu faceam in urmatorul fel:
Cand urma o curba, tineam apasat space si daca era la dreapta apasam segeata(si putin de frana:Imi seteam din setari frana pe s si pe click dreapta ca sa fie mai usor)Si imi ieseau drifturile foarte bine.

| PreForcer a răspuns:

Te pot antrena, daca doresti adauga-ma la skype : berariu. darius
ne vedem!