| IzacNiuton a întrebat:

Salut, imi puteti recomanda niste jocuri pe aceasta configuratie : 4Gb Ram, Procesor Intel Quad Core Q9550 2.8Ghz, Placa Video ATI Radeon X600 Series ( Microsoft Corporation - WDDM ) 128Mb, pana o sa-m iau alta placa video vreau sa ma joc ceva.

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Super mario bros! In alta ordine de idei, ia si joaca Doom 3 daca nu ai facut-o pina acum. Vezi si tu jocuri cu rating bun de prin 2007-2008 maxim, ar trebui sa mearga ca unse.