| streethunter a întrebat:

Salut imi puteti spune si mie un metin pvp - pvm lvl max 250..sa fie populat, multe evolutii.....inafara de mondial celestial hammer. lunaris... vreau ceva cum sa va zic gen energy sau celestial Funda + vot

3 răspunsuri:
| SaYpEr a răspuns:

Salut! Eu iti recomand mt2 tdl fun, e super si e plin. Bafta la jucatwinking. Funda?happy

| geogeogeo123 a răspuns:

Mt2 fun, tim, earth, valkyrie, chaos, united, ezy, arena, asura, dark, supreme, explossive, energy, europe, gx, alesta, astro, king, kule, arena pvp, candylongju!
Sper ca te-am ajutat! Fundita plz

| PitiikMiik a răspuns:

Incearca metin2mage.e supeeer =p~. Poti sa iei itemele de lvl mare de pe site sau sa le evoluezibig grin.