| dryana a întrebat:

Salut! Ma poate ajuta cineva cu aceasta intrebare? Acum un an am cumparat un joc : The Sims 2 Bon Voyage, expansion pack.Azi l-am gasit si am vrut sa ma joc acest joc. Dupa ce l-am pus in calculator mi-a spus ca trebuie sa il descarc... Ma poate ajuta cineva cu un site de unde pot descarca jocul gratis?

1 răspuns:
| casher a răspuns:

Pai... :/ l-ai cumparat ce naiba? Acu' mai trebuie sa si mai downloadezi? Hai lasa-ma! Daca vede un admin aceasta intrebare sa arate ca intrebarea este:
-Neinteligibila

****************

Este ilogic ce ai zis tu