Salut mebrii TPU! Am si o intrebare scurta. Am jucat mai de mult un joc, si as vrea sa il joc din nou dar nu ii mai stiu numele.
Niste detalii despre joc :

- Eram un agent, care isi schimba indentitatea la fiecare misiune
- Nu stiu daca in numele jocului e asta sau asa se numea divizia de patrulare : Highway Patrol
- Nu era ca GTA, adica nu puteam sa ies din masina. Orice misiune trebuia sa o fac cu masina.
- Misiunile nu erau doar sa urmaresc masini, erau cu checkpoint-uri, sa opresc mafioti sa vanda nu stiu ce masini si etc.

Nu stiu ce detalii sa va mai dau, cam atat imi aduc aminte.

1 răspuns:
| FreeLife a răspuns:

Driver cred... cauta mai multe parti ale jocului, cred ca ala e.