| sNaK333 a întrebat:

Mi-am descarcat de curand World of Warcraft:The Wrath of The Lich King privat de la battle.net si sunt curios daca iti trebuie bani sa faci cont pe site-ul battle.net
Dau funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| YooPantera a răspuns:

Pai da iti trebuie bani. Adica asta e ca sa te joci pe serverul official unde cresti mai greu. Si daca vrei sa te joci gratis trebuie sa te joci pe private. Trebuie sa cauti adresa serverului pe care vrei sa joci si sa o copiezi intr-un folder din WoW da nu mai stiu care ca nu am mai jucat de mult...