| tigare a întrebat:

Salut, pentru cei care joaca the mighty quest for epic loot am o intrebare : am lvl 8, cum pot sa upgradez capacitatea la gold, nu crea din castel care imi face gold, ci aia 2000.
Vreau sa cumpar din blacksmith ceva si toate sunt peste 2000 gold, iar la mine maximul e 2000, cum pot sa-l upgradez? confused

Răspuns Câştigător
| AndrewPS a răspuns:

Stii in camera cu inima castelului sunt doua cufere...alea aduna tot...dai click pe unul si iti apare butonul de upgrade ca la celelalte constructii.Ai inteles? Faci asta la cuferele din camera principala nu la mine.