| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Pentru jucătorii de metin2, va rog frumos sa îmi spuneți dacă se poate ce anume îți trebuie pentru build ca shaman (fata) spre exemplu pentru a putea face fata și castiga în duel spre exemplu. Mulțumesc! Ofer FUNDITA
Exista site-uri ca la LOL spre exemplu în care ai exemple de builduri cu iteme pentru dueluri? În cazul de fata pentru metin2.

P.S: nu am mai jucat de mult timp și ma gândeam sa ma reapuc cândva de metin2

Răspuns Câştigător
| RoCkKiD a răspuns:

Ok nu am mai jucat de peste 10 ani de zile dar nu cred ca s-a schimbat asa de mult jocul ca nu au aia bani sa-l schimbe.

Din cauza ca jocul e pay2win, tot ce conteaza sunt bonusurile de pe iteme. Atat timp cat ai iteme bune e cam irelevant ce rasa esti chiar daca ninja si sura magie sunt considerati mai pvp, la finalul zilei cu bonusurile perfecte bati pe oricine. Problema e ca fiind atatea rase, probabil te costa multe mii de euro sa prinzi bonusuri perfecte pe toate itemele ca trebuie seturi peste seturi + seturi de batai un grup care sa aiba bonusuri mai diversificate.

Deci da, se poate dar e scump.