| R0ckaru a întrebat:

Recent mi-am amintit de un joc pe care eu si verisoara mea il jucam cand eram mici pe PC este asemanator cu cele de la Disney (Tarzan,Hercule, Lion King etc.) stiti voi "jocurile copilariei noastre". Doar ca acesta este cu mickey mouse si ceea ce gasesc ciudat e ca nu am putut gasi nicaieri nici un videoclip nici o imagine uitata de lume pe net nici chiar in jocurile de la disney facute vreodata am stat sa iau in ordine toate jocurile sa le caut dar nu gasesc absolut nimic. Problema este ca nu pot da nici multe detalii despre joc pentru ca eram prea mic si pe atunci eram interesat mai mult de jocul Spider-Man 2001laughing totusi nu se poate sa nu gasesc nimic despre acest joc.
Detaliile pe care le pot da este ca puteai juca cu mickey minnie si probabil si donald era un joc pixelat dar avea mecanici bune. Ca arma foloseai o bata cred noi ii spuneam maciuca laughing umblai dupa mancare luai cred ca role de film de cinema si umblai prin niste tevi. Suna prostesc dar era un joc awesome si incep sa cred ca sunt singura persoana care stie de acest joc si probabil varamea dar nu am vorbit cu ea de ceva timp de aceea apelez la voi TPU! Va multumesc!

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Se poate sa fi fost un joc facut de companii pirat ca pe vremea aia mai reuseau. Si de asta nu il gasesti nicaieri.