| Bloock a întrebat:

Salut, rularea cs:go-ului pe ce se bazeaza mai mult, pe procesor, placa video sau rami?

2 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Toate.

| Costa_Constantin_1988 a răspuns:

Toate sunt importante intr-o oarecare masura, doar ca procesorul determina o parte mai mare din rularea jocului.Procesorul este mai important decat celelalte legat de cs:go, degeaba iti schimbi placa video si ramai cu acelasi procesor slab, pentru ca va fi cam aceeasi chestie, cel mai bine e sa ai un procesor mai bun sau unul decent pentru a rula Cs:Go cat mai bine. Sper ca te-am ajutat.