| zander12 a întrebat:

Spuneti-mi niste jocuri tari unde sa fie de aventura si actiune sa fie mai lungi ca m-am saturat de Assassin's Creed (toata seria) vreau orice joc am rulat si battlefield 3 funda pentru cele mai multe si frumose jocuri!

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Salut!

Jocuri de aventura/actiune ai putea incerca:

-Mafia 2
-The GodFather 2
-Saints Row The Third (2)

Ar mai fi gen exlporer: seria The Elder Scrolls (mie cel mai mult mi-au placut 4 Oblivion si 5 Skyrim)

Poti incerca si shooterele:

-F.E.A.R 3
-Arma 2
-Battlefield Bad Company 2 (chiar daca este subclasat versiunii a 3 a merita incercat eu l-am terminat si e fantastic)
-Call Of Duty MW3 (am jucat si COD 4, cel mai mult mi-a placut faptul ca merge jucat online/multiplayer)
-M.I.A Mission In Asia
-Far Cry 2(de curand a aparut si versiunea a3a,asta e singurul joc original pe care il am)

De asemenea merita incercate si:

-Driver San Francisco (joc cu masini extraordinar de reusit, nu te plictisesti cu siguranta, multe misiuni, accidente realistice, etc.)
-The Lord Of The Rings Conquest (jocul are mai multe versiuni insa aceasta mi se pare cea mai frumoasa)
-PES 2012 (fotbal, PES-ul este un joc de simulare, merita incercata si FIFA 12 care insa e Arcade)
-Prototype (mi se pare mai tare ca Assassin's Creed, eu am versiunea Brotherhood)
-NBA 2K12(baschet,extrem de captivant mai ales in 2 playeri)
-Company Of Heroes (daca iti plac jocurile de srategie, insa fara cu Trainer ceva cred ca nu pare asa de interesant)
-Mass Effect 2/3 (eu am versiunea a 2 a si imi place extraordinar de mult)

Sunt extrem de multe depinde si de preferintele tale.

Bafta!

3 răspunsuri:
| MaxPayne3 a răspuns:

MAx PAyne 3 (36 gb) sau Gta IV.

| username a răspuns:

Pai daca vrei sa stai 400 de ore la un joc atunci iti recomand:
Skirym si Kingdoms of Amalur: Reckoning

| DaRkYoNuTz1234 a răspuns:

Saint Row4, PAYDAY2 si am atat nou o sa apar asi Call of Duty Ghost acu mai recenta prin toamna, sper ca ti-am fost de ajutor happy.