| anonim_4396 a întrebat:

Salut, Stie careva de unde pot lua GTA Mamaia? Cu toate misiunile facute si masinile nu bubie, ai bani infiniti, etc. Daca stie careva

2 răspunsuri:
| KAPPACS a răspuns:

Ma eu vreau TOT misiunile terminate si tot facut la el dar ce are ca sunt o gramada de fisiere acolo... dai direct GTA-ul fsal tu baga-l me MEGA UPLOAD si da-mi linkul

| KAPPACS a răspuns:

Fara mod instaler frate damil direct facut baga-l pe megaupload sau pe ceva gata facut nu pot sa il fac cu mod instaler.