| AndrewQuBBa a întrebat:

Am inceput sa joc samp acum jumatate de an..am jucat pe cateva servere dragute.mi-a placut cum erau organizate erau frumoase.Am decis ca vreau sa imi deschid si eu un server care sa fie al meu.Dar. nu ma prea pricep eu la scripting. Daca sunteti interesati sa primiti admin 6. pe serverul meu as da pentru un scripter bun...adica nu imi trebuie un gm ca pe marile servere.Unul normal cu cateva modificari pentru a putea fi unic in sensul lui ar fi de folos. Puteti de asemenea sa imi lasati si un link de downloadat un gm care credeti voi ca e bun si frumos...as fi recunoscator.Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Zazel a răspuns:

Ai putea cauta tutoriale pe net laughing sau daca nu vrei, exista siteuri cu GM-uri unice...