| Oly4Fun a întrebat:

Am luat si eu un cont premium public de minecraft, si pana ieri mi-a mers... Dar azi cand am incercat sa ma loghez nu m-a lasat cu niciu alt cont, i-am dar contul prietenului meu care avem acelasi launcher si i-a mers... Ce pot face? O fii pentru. mi-am instalat launcher premium? Helpp plzz funda+vot!

1 răspuns:
| daBăliu a răspuns:

Daca ti-ai instalat launcher premium, iar cont-ul este gasit / de pe net, atunci motiv-ul este ca nu este chiar "premium".
Daca nu merge cu launcher-ul de pe Mojang, motiv-ul este launcher-ul.