| Faicu a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Cine ma poate ajuta cu un video in care sa imi arate cum sa fac un server de Counter Strike cu modul Zombie la care pot adauga boti pe server! Va rog mult ajutati-ma! Daca nu puteti cu video macar cu un tutorial scris, sa imi lasati si link-uri de download, va rog mult! Dau funda! Ajutati-ma, imi doresc de mult sa am asemenea server!

1 răspuns:
| TheAnonymousAmerican a răspuns:

Iti alege mapa de zombie si bifezi casuta de boti si iti alege cat boti vrei si faci serverul apoi apesi "m"si dai quick bot si iti va adauga boti