| Don714 a întrebat:

Am o problema am instalat cs 1.6 si cand intru pe un server sa u si cu boti imi da o eroare " /w_security.mdl disconecting" am incercat sa ii schimb locatia sa iau alt cs sa sterg acel fisier nu pot sa il inlocuiesc cu altuul de pe net si tot nu merge ce sa ii fac sa ma pot juca? Va rog raspundeti si va dau FUNDA!

1 răspuns:
| DarthNiger a răspuns:

Salut,reinstaleaza cs-ul si o sa iti mearga, daca nu merge instaleaza cs de pe alt site, succes! apropo daca reinstalezi cs-ul schimba locatia happy.