| alexxanddru21 a întrebat:

Am o problema cu jocul FIFA 07. Cand intru in joc nu-mi apare scorul, bara de la jucator, terenul de jos din mijloc si cursorul deasupra jucatorului. L-am reinstalat de mai multe ori. Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Boxyoru a răspuns:

Ok am si eu o intrebare atunci pentru tine ai verificat rezolutia din joc pune-o mai mica poate de aia nu-ti apare daca nuh,, vezi cerintele pentru fifa 2007 ce iti cere cati rami de cat sa fie memoria de la video, si daca nici una din acesti pasi ce ti-am spus dezinstaleazal si cauta in repartitia ce la cautare si scrii fifa 2007 daca iti apare stergi tot si salvarea din my document fifa 2007 daca nici una din astea nu ii baiu reinstaleaza windowsu sau desfa pc si curata placa video de prafwinking