| MachineGame a întrebat:

am o problema la jocul FIfa 07 cand vreau sa-l joc online cu GameRanger, ma rog, mai exact sunt 2 si acelea fiind :

>>> Cand intru in camera, pac, pac si ma baga greu in joc adica stau o gramada la filmulet si cand intra in meniu, ma baga de exemplu la Kick-off sau la orice altceva mia putin GameModes > Multiplayer > Network.

>>> Cand se termina prima repriza si incepe a doua, uneori imi da "Connection of other player has been lost" si nu stiu de ce...dar banuiesc ca este de la faptul ca eu nu am arbitru pe teren, arbitrul la mine este doar la cinematice, in rest, cel de pe teren si tusierrul, lipsesc...Dar va rog ajutati-ma ca stiu ca e ceva care nu e bine.

Va rog frmuos sa ma ajutati sa-mi rezolv problemele, si cel care ma ajuta corect si complet il asigur ca nu va avea de pierdut si va primi o mare si calduroasa

1 răspuns:
| roormaf12 a răspuns:

Acel prieten care se joaca cu tine are probleme cu netul sau iasa di njoc