| MultyMainxD a întrebat:

am o problema legata de steam. Acum cateva zile am fost la un automat de jocuri pentru a cumpara un joc de pe steam. Am ales Steam drept denumire serviciu, apoi am bagat banii si am primit un cod de reincarcare de 15 caractere. Problema este ca nu stiu cum si unde trebuie bagat codul. Am incercat pe Steam Wallet dar nu merge PayPal sau Paysafecare deoarece codul are 15 caractere, format din litere si numere. Va rog sa ma ajutati! Multumesc!

1 răspuns:
| Casian_Tirzuman_1996 a răspuns:

Raspunsul il ai chiar la finalu clipului https://www.youtube.com/watch?v=hkEUH1vFr7k