| iJustHaveFun a întrebat:

am si eu o intrebare pentru jucatorii de cs. Eu nu joc de foarte mult timp si nu ma prea pricem. Recent am primit mute permanent de la unu' ofticat rau ca i-am dat head. Vreau sa fac cerere, dar nu stiu de unde. Ma ajutati?
P. S. : am primit mute permanent pe 2 servere de la acelasi admin pe : jb.mnx.ro si cs.mnx.ro ...forumul e www.mnx.ro/forum
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Raizen a răspuns:

Http://www.mnx.ro/forum/forumdisplay.php? 149-Reclamatii-amp-plangeri&s=e2403f9c530ec3e24ce9abfdf14fb168 aici faci plangere

3 răspunsuri:
| misu2315 a răspuns:

Problema e alta.Nu ai respectat regulile. Pe JB poate ai fost ct si ai impuscat terro nevinovati. Ei bine ct cs normal, s-ar putea sa fi dat intr-adevar pra multe hs-uri si sa-ti dea ban. Poate nu ai pus POZELE pentru aflarea unui cod.
Mai gandeste-te!

| iJustHaveFun explică:

De fapt adminu nu facea ce zicea simon si nu e nimic cu poze...deci ala e un oftikat si face abuz

| Ezio13 a răspuns:

Instalezi cs iar cei asa mare scofala