| Narcis494 a întrebat:

Am si eu o problema cu counter strike bestial cand intru intr-un servar pe el mi se blocheaza stiti cumva din ce cauza? Chiar inainte sa dau "OK"
Funda cine stie!

3 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Dezinstaleaza cel CounterStrike, asigurate ca ai sters tot ce apartine de el si apoi instaleaza alt CounterStrike ( poate nu cs-uri editate)

| RockLife a răspuns:

Salut.
Nu iti recomand acel CS, pentru ca o fii el frumos, dar am auzit ca are si virusi.
Uite aici un CS, care nu este modificat absolut deloc: http://www.csnonsteam.com/download/CS1.6NonSteam2012.exe

| StylleDown a răspuns:

Habar n-am... dar iti sugerez sa iei o alta varianta de cs sau daca iti place chiar asa tare reinstaleaza dar daca vrei o varianta buna si cu skiluri interesante iti sugerez c.s carbon v_3