| UnSimpluRoman a întrebat:

am si eu o problema la cs de cand am reinstalat windows-ul si am luat acelasi cs 1.6 la fel cand intru pe un server care imi place mie (unul strain care joc de ceva timp) imi apare cateodata eroarea(fake client. connection was in idle state) si cateodata nu mai ma lasa sa intru cateva ore pe server...am incercat si tutoriale pe net si altceva cu cl_allowdownload sau asa ceva si tot nu merge... ce pot face?

1 răspuns:
| WaterDrop a răspuns:

Probabil probleme cu ip`ul/conexiunea ta la internet. Fa updates la windows/sau nu, in functie de cum il aveai inainte si investigheaza driverele pentru modem/placa de retea.