| blintzz a întrebat:

Am switchbot auto-inject, l-am pus in folderul metin2.
Cand vreau sa intru in metin nu imi intrastraight face
Iar cand scot switchbot'ul din folder, intra in metin laughing) Iar daca le pun nu.
Cum fac sa-mi intre in metin cu tot cu switchbot?!

2 răspunsuri:
| Cristyan21 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=R9pEeMo-E4k&list=UUWeki9hUASEOBnhhzL2AVTQ uite aici si sper ca stii ca atunci cand dezarhivezi arhiva nu trebuie neaparat in folderul de la metin.

| IonutGaby a răspuns:

Poti sa bagi folderul pe desktop, daca tot nu intra in metin inseamna ca serverul are hackshield si degeaba incerci ca sa injectezi in el hack-ul